Autor: Tajana Tomoković, 29. 12. 2022.

Učenici i učiteljice PŠ Budimci marljivo su pripremili svoju prvu javnu priredbu nakon dvije duge pandemijske godine. Prvašićima, drugašićima i trećašima ovo je bio prvi nastup pred roditeljima, rodbinom i ostalim mještanima. Hol škole bio je prepun nasmijanih lica koja su željno iščekivala nastup svojih školaraca.

Priredbu je otvorila učenica Ena Franjković  prigodnim govorom za sve prisutne. Učenici su pjesmom, igrokazima i recitacijama na hrvatskom i engleskom jeziku navijestili radost Božića. Tijekom nastupa iznenadio nas je Djed Božićnjak koji je na kraju akademije podijelio darove svoj djeci. Čestit Božić i uspješnu novu godinu žele vam učenici i učiteljice PŠ Budimci.

« Svibanj 2024 »

Osnovna škola Hinka Juhna Podgorač / H. Juhna 8, HR-31433 Podgorač / www.os-hjuhna-podgorac.skole.hr / os_podgorac@os-hjuhna-podgorac.skole.hr