Autor: Tajana Tomoković, 10. 10. 2022.

Povodom dječjeg tjedna koji se tradicionalno obilježava početkom mjeseca listopada, dana 4. listopada 2022. godine, učenici nižih razreda naše škole su posjetili Dječje kazalište Branka Mihaljevića u Osijeku. Pogledali su lutkarsku kazališnu predstavu najpoznatije spisateljice za djecu Ivane Brlić-Mažuranić ″Bratac Jaglenac i sestrica Rutvica″.

Unatoč dužem vremenskom razdoblju prilagođenog epidemiološkim mjerama učenici su po prvi puta nakon duge dvije godine posjetili kazališne daske te zavirili u čudesan svijet kazališnih predstava i glumačkih tajni. Zahvaljujući lutkarskoj kazališnoj predstavi koja je osmišljena na jedan zabavan i šaljiv način, naši su se učenici u potpunosti oduševili i uživali u svakoj minuti kazališne predstave. Veliku radost i veselje možete vidjeti i na fotografijama u prilogu.

« Svibanj 2024 »

Osnovna škola Hinka Juhna Podgorač / H. Juhna 8, HR-31433 Podgorač / www.os-hjuhna-podgorac.skole.hr / os_podgorac@os-hjuhna-podgorac.skole.hr