Četiri učenika naše škole među 10% najbolje plasiranih!!!!!!

Pod pokroviteljstvom Hrvatskog matematičkog društva 21. ožujka 2019. godine održano je Međunarodno matematičko natjecanje "Klokan bez granica". U našoj školi je sudjelovalo 90 učenika od 2. do 8. razreda koji su rješavali zadatke iz neke od sljedećih skupina: Pčelice (2. razred), Leptirići (3. razred), Ecolier (4. i 5. razred), Benjamin (6. i 7. razred) te Cadet (8. razred i 1. razred srednje škole).

U ovom međunarodnom natjecanju sudjelovali su učenici diljem svijeta rješavajući iste zadatke, a među 10% najuspješnijih učenika u Republici Hrvatskoj našla su se i naša četiri učenika: Ksenija Savić i Lena Ivančić (2. razred),  Marko Schutzbach (3. razred) te Luka Nađ (7. razred) koji će dobiti nagradu i priznanje.

Među nagrađenim natjecateljima su Lucija Kučić te Nikola Todorić (2. razred), Mato Pek (4. razred), Ivano Grabar (6. razred) te Anđela Marinković (8. razred) koji nisu u 10% najboljih u svojoj kategoriji, ali su najbolji po broju bodova u našoj školi!!

Zbog rada, truda i uspjeha naših učenika smo izrazito ponosni te još jednom čestitamo svim učenicima na sudjelovanju!

« Ožujak 2024 »

Osnovna škola Hinka Juhna Podgorač / H. Juhna 8, HR-31433 Podgorač / www.os-hjuhna-podgorac.skole.hr / os_podgorac@os-hjuhna-podgorac.skole.hr